Kontakta oss

Vi finns för dig!

Med en omfattande erfarenhet i ryggen tar vi oss an lösningar med nytänkande och ett helhjärtat engagemang. Vi tappar aldrig bort det viktigaste – dig, vår kund, och det uppdrag du anförtrott oss.

Vi rör oss i en bransch som ställer höga krav på kvalitet och funktion men också på estetik och service. Din upplevelse av oss ska alltid vara professionell och med en personlig touch!

Fredrik Wahlström

VD / Försäljningschef

Jenny Bosson

Ekonomichef

+46 (0) 42 29 95 67

jenny.bosson@osbyvitvaror.se

Lisa Lindgren

Strategisk inköpare

+46 (0) 42 29 95 68

lisa.lindgren@osbyvitvaror.se

Pontus Ekdahl

Försäljning Syd

+46 (0) 42 29 95 61

pontus.ekdahl@osbyvitvaror.se

Gabriel Abbe

Försäljning Mitt-Norr / Bygg

+46 (0) 42 29 95 69

gabriel.abbe@osbyvitvaror.se

Emma Lindahl

Kundservice / Projektledare

+46 (0) 42 29 95 65

emma.lindahl@osbyvitvaror.se

Cecilia Bjurenbäck

Kundservice / Innesäljare

Henrik Ragnarsson

Service / Eftermarknad

Fredric Stolt

Service / Eftermarknad

+46 (0) 42 29 95 62

fredric.stolt@osbyvitvaror.se